Ana sayfa Uncategorized Egetürk ve Efepaşa tutkunlarına güzel haber

Egetürk ve Efepaşa tutkunlarına güzel haber

4475
0

Artık sevdiğiniz tavuk, hindi ve bazı sığır ürünleri daha ucuz.

Sucuk, salam, sosis ve pastırma sektörünün duayen firması Egetürk, üretimindeki maliyetlerin düşmesini zor zamanlar yaşayan son tüketicisine en hızlı şekilde ulaşması için “Egetürk ürünler şimdi daha hesaplı” sloganıyla duyurmaya başladı.

Özellikle tavuk ve hindi etlerinden oluşan salam ve sosis ürünlerindeki maliyet düşüşünün yanı sıra, maliyeti değişmeyen bazı sığır salamları ürünlerinde de %20´ye varan indirimli fiyatları hayata geçirerek sunduğu kaliteli, sağlıklı ve lezzetiyle fark yaratan ürünlerin, indirimli fiyatlarıyla da tüketicisini mutlu etmesini istediklerini belirtiyorlar.
Sadece Egetürk ürünlerinde değil, kardeş markası Efepaşa ürünlerinde de aynı şekilde indirimli fiyatlarını hayata geçirdiklerini sevenleriyle paylaşıyor.

Bu bağlamda indirimli fiyatları hızlıca hayata geçiren marketlere de gösterdikleri duyarlılıktan dolayı teşekkür eden Egetürk firması, hep birlikte bu zor zamanlardan omuz omuza dayanışma içerisinde olarak çıkılacağından kuşkularının olmadığını belirtiyor.