Anadolu Üniversitesi kayıtları başladı

Anadolu Üniversitesi Batı Avrupa Programlarına 2015-2016 Öğretim Yılı için Öğrenci Seçme Sınavı, İkinci Üniversite ve Sınavsız Kayıt başvuruları sonucu kesin kayıt yaptırmaya hak kazanan öğrenci adaylarının kesin kayıt işlemleri 14 Ağustos 2015 gününden itibaren başlamıştır.
Bu haber 2015-08-16 23:04:25 eklenmiştir.
Batı Avrupa Programlarında İşletme, İktisat, Kamu Yönetimi, Uluslararası İlişkiler, Türk Dili ve Edebiyatı, Sosyoloji, Dış Ticaret, Turizm ve Otel İşletmeciliği, Halkla ilişkiler ve Tanıtım ile İlahiyat olmak üzere 10 değişik  alanda lisans ve önlisans programlarına kesin kayıt yaptırma hakkı kazanan adaylar için kesin kayıt başvuruları geçtiğimiz öğretim yıllarında olduğu gibi; www.anadolu-uni.de web adresi üzerinden online olarak gerçekleştirilecektir. 

Kesin Kayıt İşlemleri Online Olarak Yapılacak

Kesin kayıt işlemleri www.anadolu-uni.de adresli web sitesi üzerinden yapılmaktadır. Kesin kayıt için başvuru işlemini online olarak tamamlayan adaylar sisteme girmiş oldukları bilgilere göre oluşan PDF belgelerin çıktısı ve öğretim gideri ödeme belgesini Köln'de bulunan Batı Avrupa İrtibat Bürosuna gönderdikleri takdirde Anadolu Üniversitesi öğrencisi olacaklardır.

Kesin Kayıt Süresi Uzatılmayacak!

Kesin kayıt işlemleri 11 Eylül 2015 tarihinde sona erecek ve bu süre uzatılmayacaktır. Kesin kayıt işlemleriyle ilgili detaylı bilgiler www.anadolu-uni.de adresinde yer almaktadır. Online ortamda yapılacak kesin kayıt işleminin en kısa zamanda tamamlanması kayıt hakkı kazanan öğrenci adaylarına önerilmektedir. 
Online kayıt işlemini yaptıktan sonra, sistem üzerinden gereken belgelerin çıktısını almayan ya da belgeler üzerindeki gerekli bölümleri imzalamayan, öğretim giderini havale etmeyen, kayıt kılavuzunda yer alan açıklamalar doğrultusunda gereken diğer belgeleri Batı Avrupa Bürosu’na göndermeyen adayların kayıtları yapılamayacaktır. 
Büroya gönderilmiş ancak eksik ya da usulüne uygun olmayan belgelerin tamamlanmasının mümkün olabilmesi için; Kesin kayıt başvuru süresinin sonunu beklemeden sisteme giriş yapmak öğrenci adaylarımızın yararına olacaktır.

Kesin kayıt başvuruları konusunda ayrıntılı bilgi almak isteyenler, hafta içi 14.00-17.00 saatleri arasında 0049-221-511 0 44 nolu telefondan ve http://www.anadolu-uni.de adresinden ayrıntılı bilgi alabilir, dilerlerse bap@anadolu-uni.de adresine 
ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Avrupa haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
Magazinavrupa.com
© Copyright 2013 Magazinavrupa.com. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haberler alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Almanya haberleri