Avrupa Trabzon Köprübaşılılar Derneği’nin kurucu üyesi Ali Osman Sancak’ın oğlu Anıl, Niğdeli Karaca ailesinin kızı Fatma ile dünya evine girdi.

Almanya’nın Beckum şehrinde By-Eventcenter Düğün Sarayı’nda gerçekleştirilen muhteşem düğünle Fatma ve Anıl hayatlarını birleştirdiler.

Avrupa Trabzon Köprübaşılılar Derneğinin kurucu üyelerinin de hazır bulunduğu düğün törenine Karaca ve Sancak ailelerinin akraba, dost ve sevenlerinin yanı sıra sivil toplum kuruluşlarının başkan ve yöneticileri ile Türkiye’den de çok sayıda davetli katılarak genç çiftlerin mutluluğunu paylaştı.

Yoğun bir katılımın olduğu muhteşem düğünde gelin ve damadın anne ve babaları gelen konukları kapıda karşılayarak ev sahipliği en güzel şekilde yaptı.

Gelin ve damat alkışlar eşliğinde salona gelişi sırasında konfetilerin ardı ardına atılması ile ilk danslarını yapan çiftin mutlulukları gözlerinden okunuyordu.

Muhteşem düğünde yavaş ve hareketli eserlerin ardından Karadeniz müziğinin güçlü sesi Köprübaşılı Adem Ekiz sahne aldı. Hareketli Karadeniz parçası eşliğinde konuklar bol bol horon oynadı.